Home   Cahouškové   Přidejte se k nám!

Přidejte se k nám!

Tyto stránky vznikly jako podpora pro lidi trpící kongenitální adrenální hyperplazií. Jako rodiče malého cahouška nás rozčiluje nedostatek informací a neexistence skupin sdružujících lidi přímo či nepřímo postižené touto poměrně vzácnou genetickou poruchou. Naším cílem je zvýšit povědomí o této nepříliš známé nemoci a hlavně dát komukoli s CAH možnost sdílet své zkušenosti, radosti i starosti.

K těmto účelům používáme kromě tohoto webu i skrytou diskuzní skupinu na Facebooku (k 28. 8. 2016 máme už 74 členů). Máte-li zájem se stát jejím členem, kontaktujte nás na adrese info@cahouskove.cz. Rádi vám řekneme, co dělat dál.

Znáte ve svém okolí někoho, koho by tématika CAH mohla zajímat? Velice nás potěší, pokud mu o nás řeknete. Čím více příběhů a rozdílných zkušenosti, tím lépe!

Lucie Tatransky

 

4 Comments

 • Pavla

  Ahojky,
  jsem ráda že jsem našla někoho kdo má stejné zkušennosti a ráda si dudu vyměňovat zkušennosti. A doufám, že třeba najdu i kamarádku pro společné chvíle na výlety a užít krásných dnů.
  Zdravím Pavla

 • Marsy

  Ahojte..som veľmi rada,že existuje maminka s úžasným srdiečkom,ktorá si našla čas a energiu založiť stránku o ,,cahušikoch,,
  V dobrom sa VEĽMI teším,že v tom nie som jediná.
  Informácie mi dodávajú chuť bojovať!
  ..s pozdravom Marsy

 • Míša

  Ahoj,jsem mamka skoro 17-leté dcery Kikči,která má tuto diagnózu.Má toho za sebou už hodně,teď jí čeká operace a tak bych se ráda s někým podělila o jeho zkušenosti.Děkuji a přeji hezký den Míša.

  • admin

   Zdravím Míšo! Je super, že píšeš. Pokud se chceš přidat do FB skupiny, stačí si mě přidat do přátel (Lucie Tatransky). Budu se moc těšit!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

Wordpress Themes -